Concertagenda archief  
 
Rhapsody in Blue
zondag, 10 december 2017,
Zuiderkerk 72
Amsterdam 
15.00 uur
 
Programma o.l.v. Willem de Bordes

Grofé - Sunrise (uit de Gran Canion Suite )

Gershwin - Rhapsody in Blue voor piano en orkest

Antonin Dvorak -  Symfonie nr 8

 
 
Rhapsody in Blue
zaterdag, 09 december 2017,
NedPho Koepel 8
Amsterdam 
20:00 uur
 
Programma o.l.v. Willem de Bordes

Grofé - Sunrise (uit de Gran Canion Suite )

Gershwin - Rhapsody in Blue voor piano en orkest

Antonin Dvorak -  Symfonie nr 8

 
 
Zomerconcert Keizersgrachtkerk
zondag, 18 juni 2017,
Keizersgrachtkerk 566
Amsterdam 
15:00 uur
 
Programma o.l.v. Willem de Bordes

Vioolconcert in E, delen 2 & 3 - Mendelssohn
Pianoconcert nr. 1, deel 1 - Beethoven
Contrabasconcert in A - delen 1 & 2 - Dragonetti
Klarinetconcert in F, delen 1 & 2 - Weber
Suite Pelléas et Mélisande - Fauré 

Emil Grubert - viool
Juliette Riebeek - piano
Sasha Witteveen - contrabas
Sophie Schreurs - klarinet 

 
 
City Lights
zondag, 12 maart 2017,
Theater Tuschinski 26-34
Amsterdam 
11.00 & 14.00 uur
 
Programma o.l.v. Willem de Bordes

Life begeleiding van de bekende film City Lights.

Een stomme film uit 1931 die behoort tot een van de meesterwerken van Charlie Chaplin.

Er zijn 2 voorstellingen

Aanvang 11.00 uur

Aanvang 14.00 uur

Kaartjes zijn inclusief koffie en programmaboekje. Voor 15 februari bestelde kaarten kosten bij ons €26,-

 
 
Weill & Beethoven in Paradiso
zondag, 06 november 2016,
Paradiso 6-8
Amsterdam 
14:30 uur
 
Programma o.l.v. Willem de Bordes

Ludwig van Beethoven: Symfonie nr. 5 in c klein

Kurt Weill: Die Sieben Todsünden voor sopraan en mannenkwartet 
Ballet met liederen
Tekst Bertolt Brecht

(boventiteling in het Nederlands)

 

Leatitia Gerards, sopraan

Mannenkwartet:

Tigran Matinyan tenor 1

Jacques de Faber tenor  2

Joris van Baar, bariton

Matthijs Schelvis, Bas

Lisenka Heijboer, regie

Joris Lamers, dramaturgie

Sarah Nixon, vormgeving

Hendrik Walther, lichtontwerp


 
 
Weill & Beethoven
vrijdag, 04 november 2016,
Keizersgrachtkerk 566
Amsterdam 
20:15 uur
 
Programma o.l.v. Willem de Bordes

Ludwig van Beethoven: Symfonie nr. 5 in c klein 

Kurt Weill: Die Sieben Todsünden voor sopraan en mannenkwartet
Ballet met liederen
Tekst Bertolt Brecht

  

Leatitia Gerards, sopraan

Mannenkwartet:

Tigran Matinyan tenor 1

Jacques de Faber tenor  2

Joris van Baar, bariton

Matthijs Schelvis, Bas

Lisenka Heijboer, regie

Joris Lamers, dramaturgie

Sarah Nixon, vormgeving

Hendrik Walther, lichtontwerp

 
 
Feest der Tegenstellingen
zondag, 12 juni 2016,
De Duif 756
Amsterdam 
15.30 uur
 
Programma o.l.v. Willem de Bordes

Bartok: Dans-suite voor orkest 1923

Barber: Vioolconcert opus 14

Copland: Appalachian Spring

Solist: Sarah Kapustin, viool

 
 
Enigma
zondag, 29 november 2015,
De Duif  756
Amsterdam 
15:30 uur
 
Programma o.l.v. Willem de Bordes
György Ligeti: Concert Românesc (1951)

Sergej Prokofiev: Concertino voor cello en orkest opus 132 
(orkestratie Viktor Blok) 

solist: Ketevan Roinishvili


Edward Elgar Enigmavariaties opus 36

 
 
American Summer
zaterdag, 13 juni 2015,
Veilinghuis De Eland 110
Diemen 
uur
 
Programma o.l.v. Willem de Bordes

Ginastera: Danzas del ballet Estancia

Milhaud: Scaramouche voor saxofoon en orkest

Maerquez: Danzon nr 2

Fiumara: As I opened Fire

Moncayo: Huapango


Eva van Grinsven

 
 
Begeleiding Socrateskoor Zeist II
zondag, 19 april 2015,
Maartenskerk 2
Doorn 
14.30 uur
 
Programma o.l.v. Sven Boogert

Jenkins  -  Stabat Mater
Faure  -  Requiem
  • Floor van der Sluis;
  • Iris van Wijnen;
  • Michael Wilmering;
  • Baidar al Basri
 
 
Begeleiding Socrateskoor Zeist I
zaterdag, 18 april 2015,
Noorderlichtkerk 92B
Zeist 
20.00 uur
 
Programma o.l.v. Sven Boogert

Jenkins  -  Stabat Mater
Faure  -  Requiem
  • Floor van der Sluis;
  • Iris van Wijnen;
  • Michael Wilmering;
  • Baidar al Basri
 
 
Jubileum Concert 80 jaar (deel 2)
zondag, 23 november 2014,
De Duif 756
Amsterdam 
15.00 uur
 
Programma o.l.v. Willem de Bordes
Borodin Ouverture Prins Igor
Mahler Ruckert Lieder
Sjostakovitsj Symphonie nr. 9

Maari Ernits

 
 
Jubileum Concert 80 jaar (deel 2)
zaterdag, 22 november 2014,
Keizersgracht kerk (let op: gewijzigd!) 566
Amsterdam 
20.30 uur
 
Programma o.l.v. Willem de Bordes
Borodin Ouverture Prins Igor
Mahler Ruckert Lieder
Sjostakovitsj Symphonie nr. 9

Maari Ernits

 
 
Jubileum 80 jaar (deel 1)
zondag, 25 mei 2014,
Paradiso 
Amsterdam 
14.00 uur
 
Programma o.l.v. Willem de Bordes
Naeff:  Oomph of Met Zwier (2014). Wereldpremière
Rachmaninov: pianoconcert 2
Moessorgski: Schilderijen Tentoonstelling (arr Ravel)
Nicolas van Poucke

 
 
Jubileum 80 jaar (deel 1)
zaterdag, 24 mei 2014,
NedPhO koepel (Majella Kerk) 3
Amsterdam 
20.15 uur
 
Programma o.l.v. Willem de Bordes
Naeff:  Oomph of Met Zwier (2014). Wereldpremière
Rachmaninov: pianoconcert 2 
Moessorgski: Schilderijen Tentoonstelling (arr Ravel)

Nicolas van Poucke

 
 
Concert Russische sprookjes II
zondag, 24 november 2013,
Zuiderkerk 72
Amsterdam 
15.00 uur
 
Programma o.l.v. Willem de Bordes
M. Ravel (1875-1937) Suite Ma Mère
L’Oye (1908-1910/arr.1911) P.I.
Tsjaikovski (1840-1893) Vioolconcert in D opus 35 (1878)
I. Stravinsky (1882-1971) De Vuurvogel Suite (1910/arr. 1945)
Candida Thompson
 
 
Concert Russische sprookjes I
zaterdag, 23 november 2013,
Majellakerk 4
Amsterdam 
20.00 uur
 
Programma o.l.v. Willem de Bordes
M. Ravel (1875-1937), Suite Ma Mère L’Oye (1908-1910/arr.1911), P.I. Tsjaikovski (1840-1893), Vioolconcert in D opus 35 (1878), I. Stravinsky (1882-1971), De Vuurvogel Suite (1910/arr. 1945)
Candida Thompson
 
 
Kinder Concert Russisch sprookje
zondag, 17 november 2013,
Muziekschool Noord 10
Amsterdam 
14.30 en 16.00 uur
 
Programma o.l.v. Willem de Bordes
I. Stravinsky (1882-1971) De Vuurvogel Suite (1910/arr. 1945) Introductie – 'Prelude en dans van de Vuurvogel' – 'Variaties 'Pantomime I' 'Pas de deux: Vuurvogel en Ivan Tsarevitch 'Pantomime II' 'Scherzo: Dans van de Prinsessen' 'Pantomime III' 'Rondo' (Khovorod) 'Helse dans' 'Slaaplied (Vuurvogel)' 'Slothymne'
geen
 
 
Strijdlustig zomerconcert
zaterdag, 22 juni 2013,
de Duif 
Amsterdam 
20:00 uur
 
Programma o.l.v. Willem de Bordes
Coriolanus Ouverture
 
 
Begeleidingsconcert Socrates koor Zeist
zaterdag, 06 april 2013,
Evangelische Broedergemeente 12
Zeist 
20:00 uur
 
Programma o.l.v. Sven Boogerd
Requiem van Mozart Magnificat van Rutter
Sopraan: Simone van Lieshout Alt: Floor van der Sluis Tenor: Eric Jansen Bas: Dody Soetanto
 
 
Concert met Groot Concertkoor Amsterdam
zondag, 13 januari 2013,
Conservatorium Amsterdam, Bernard Haitinkzaal 151
Amsterdam 
15.15 uur
 
Programma o.l.v. W. de Bordes/E. López-Cortón
Secheresses, Poulenc Schicksalslied,Brahms Chichester Psalms, Bernstein Rasga o coracao, Villa-lobos
 
 
Concert met Groot Concertkoor Amsterdam
vrijdag, 11 januari 2013,
Muziekgebouw aan het IJ 1
Amsterdam 
20.15 uur
 
Programma o.l.v. Willem de Bordes/Enrique Lópe
Secheresses, Poulenc Schicksalslied,Brahms Chichester Psalms, Bernstein Rasga o coracao, Villa-lobos
 
 
Babar in Artis
zondag, 17 juni 2012,
Artis, Prieeltje bij de Flamingo's 38
Amsterdam 
10.30 en 14.00 uur
 
Programma o.l.v. Gustavo Gimeno
Babar-Poulenc
Vertellers Sebo Boerma en Kirsten Wennemars
 
 
Babar in Artis
zaterdag, 16 juni 2012,
Artis, Prieeltje bij de Flamingo's 38
Amsterdam 
10.30, 14.00, 16.30 uur
 
Programma o.l.v. Gustavo Gimeno
Babar- Poulenc
Vertellers Sebo Boerma en Kirsten Wennemars
 
 
Luis Buñuel live
zondag, 03 juni 2012,
EYE Nederlands Film Instituut 
Amsterdam 
12:00 & 16:00 uur
 
Programma o.l.v. Gustavo Gimeno
Un Chien Andalou met muziek speciaal hiervoor gecomponeerd door Arild Suarez L'Age d'Or

 
 
Begeleidingsconcert Socrates koor
zaterdag, 24 maart 2012,
Broederschapskerk, Zeist 10
Zeist 
20.00 uur
 
Programma o.l.v. Sven Boogert
Jenkins, Requiem Mozart, Missa Brevis Mozart, Te deum
 
 
Staal
zondag, 13 november 2011,
Undercurrent 93
Amsterdam 
16.00 uur
 
Programma o.l.v. Gustavo Gimeno
Iron Foundry - Alexander Mossolov
Balletsuite Nr. 5 the Bolt van Dmitri Shostakovich
Celloconcert Nicolai Mjaskovsky
De Liefde voor de drie sinaasappels van Sergej Prokofjev
Joris van den Berg
 
 
Voorpremiere
zaterdag, 12 november 2011,
Muziekschool Amsterdam Noord 10
Amsterdam 
12.00-14.30 uur
 
Programma o.l.v. Gustavo Gimeno
Iron Foundry - Alexander Mossolov
Balletsuite Nr. 5 the Bolt van Dmitri Shostakovich
Celloconcert Nicolai Mjaskovsky
De Liefde voor de drie sinaasappels van Sergej Prokofjev
Joris van den Berg
 
 
Kort Amerikaans
zaterdag, 19 maart 2011,
Muziekgebouw aan 't IJ, Grote Zaal 
Amsterdam 
20.15 uur
 
Programma o.l.v. Gustavo Gimeno
Gershwin: Cuban Ouverture Adams: Eros Piano Concerto Copland: Dansen uit Rodeo Ives: Putnam's Camp Barber: 1st Essay for Orchestra Cage: 4'33'' Bernstein: On the town
Thomas Beijer, piano
 
 
Les Nuits Francaises
zondag, 12 december 2010,
Beurs van Berlage, Yakult Zaal 
Amsterdam 
14.15 uur
 
Programma o.l.v. Gustavo Gimeno
Delius: Summer Evening Berlioz: Les Nuits d’Eté Massenet: Marche et Strette uit Suite No.1 Verdi: Per me giuro... uit Don Carlos Berlioz: Marche Hongroise uit La Damnation de Faust Gounod: Avant de quitter ces lieux uit Faust Bizet: Ouverture uit Carmen Bizet: Toreador aria uit Carmen Saint-Saëns: Danse Bacchanale uit Samson et Delila
Hetty Jansen - mezzosopraan Bastiaan Everink - bariton
 
 
Begeleiding van de Oratoriumvereniging "Soli Amersfoort"
zaterdag, 29 mei 2010,
St. Martinuskerk 22
Hoogland 
20.00 uur
 
Programma o.l.v. Peter den Ouden
Rutter: Magnificat Gounod: Messe Solennelle
Rachai Beumers - sopraan
Jules Schaap - tenor
Peter Schoenaker - bariton
Harry van Wijk - orgel
 
 
Muzikale sprookjes
zaterdag, 20 maart 2010,
De Duif 756
Amsterdam 
14:00 en 16:00 uur
 
Programma o.l.v. Gustavo Gimeno
Poulenc: Babar, de kleine olifant Prokofjev: Peter en de wolf
Kirsten Wennemers - verteller Sebo Boerma - verteller Lotte Vogel - regie Bastiaan Everink - vormgeving
 
 
Carmen in Monnickendam
zaterdag, 09 januari 2010,
St. Nicolaaskerk 
Monnickendam 
20.15 uur
 
Programma o.l.v. Gustavo Gimeno
Bizet: Carmen opera-concert
Wiebke Goetjes (Carmen) Edwin van Gelder (Don Jose) Nanco de Vries (Escamillo) Anke van der Kooij (Michaela) Tamara Qotarian (Frasquita) Rosalinde Nierop (Mercedes) Bram Beddeleem (Zuniga) Alp Aslan (Dancairo) Joost van Velsen (Remendado) Miguel Angel - flamengo danser Kinderkoor & Projectkoor van Muziekschool Waterland Het Monnickendams Operakoor
 
 
Con Brio in Tuschinski
zondag, 08 november 2009,
Theater Tuschinski 
Amsterdam 
11:00 uur
 
Programma o.l.v. Peter Biloen
Levende muziek bij de film Modern Times van Charlie Chaplin

 
 
Operanacht
zaterdag, 05 september 2009,
De Haven 
Monnickendam 
20.30 uur
 
Programma o.l.v. Peter Biloen
Aria's uit Nabucco, Norma, Carmen en anderen
Wiebke Goetjes Henk Vonk Ruben Gerson Nanco de Vries
 
 
Con Brio viert haar 75-jarig bestaan met een feestelijk concert
zondag, 15 maart 2009,
Muziekgebouw aan 't IJ 1
Amsterdam 
15:00 uur
 
Programma o.l.v. Peter Biloen
C. Monteverdi (arr. H. de Vlieger) :Toccata uit L'Orfeo L. Andriessen (arr. J. Rundell) : Vermeer Pictures F. Poulenc : Pianoconcert in d voor 2 piano's K. Weill : Tweede Symfonie
Gerard Bouwhuis Guus Janssen
 
 
Nieuwjaarsconcert met het Monnickendams Operakoor
vrijdag, 09 januari 2009,
R.K.Kerk 17
Monnickendam 
20:30 uur
 
Programma o.l.v. Peter Biloen
De opera Norma van Vinzenzo Bellini
Wiebke Goëtjes, Anke van der Kooij, Henk Vonk, Ashley Kelly, Ruben Gerson, Edwin van Gelder, Arjan Man
 
 
Con Brio in samenwerking met de gemengde zangvereniging Cantate Domino
vrijdag, 31 oktober 2008,
Dorpskerk  17
Zoeterwoude 
20:15 uur
 
Programma o.l.v. Cor van der Wijngaard
Werken van Britten, Rutter, Bizet en Mendelssohn.
Zangvereniging Cantate Domino
 
 
Westerpark Operaproject
zondag, 22 juni 2008,
Paviljoen aan ’t IJ Amsterdam 
Houthaven - Spaarndammerbuurt - Amsterda 
14:00 uur
 
Programma o.l.v. Peter Biloen
Norma van Bellini

Norma - Wiebeke Göetjes
Adalgisa - Rebecca Fromherz
Clothilde - Anke van der Kooij
Pollione - Frank van Aken
Flavio - Hans van der Scheur
Orveso - Winfried van WIjk

Westerpark Opera Projectkoor
Dirigent - Janet de Langen

Presentatie: Edwin Rutten

 
 
Samenwerking met Operakoor Dordrecht
dinsdag, 08 april 2008,
Schouwburg Kunstmin 76
Dordrecht 
uur
 
Programma o.l.v. Peter Schlamilch
Verdi: Nabucco
Sopraan - Doroty Grandia
Sopraan - Muriël van Dinteren
Tenor - Henk Vonk
Bariton - Hans de Vries
Bas - Dario Russo
 
 
Con Brio in de Wester
zaterdag, 08 maart 2008,
Westerkerk 
Amsterdam 
20.15 uur
 
Programma o.l.v. Peter Biloen
Leos Janacek: Glagolitische Mis Jurriaan Andriessen: Magnificat Aaron Copland: Appalachian Spring
Wiebke Goetjes - sopraan Claire Munting - alt Kevin Doss - tenor Ruben Gerson - bas Ko Zwanenburg - orgel mmv Projectkoor Utrecht
 
 
Samenwerking met Projectkoor Utrecht
zaterdag, 19 januari 2008,
St. Joriskerk Amersfoort & Nicolaïkerk Utrecht 
Amersfoort en Utrecht 
20:00 uur
 
Programma o.l.v. Peter Biloen
Avro Part: 7 Magnificat-Antifonen
Jurriaan Andriessen: Magnificat
Leos Janácek: Glagolitische Mis
Wiebke Goetjes - sopraan
Claire Munting - alt
Kevin Doss - tenor
Ruben Gerson - bas
Ko Zwanenburg
- orgel
 
 
Nieuwjaarsconcert in Monnickendam
vrijdag, 11 januari 2008,
 
Monnickendam 
uur
 
Programma o.l.v. Peter Biloen
Verdi: Nabucco
 
 
Samenwerking met Operettekoor
vrijdag, 02 november 2007,
 
Mijdrecht 
uur
 
Programma o.l.v. Rutger van Leyden
Fred Raymond: Maske in Blau
 
 
Begeleiding Philharmonisch Koor Hagacantara
zondag, 16 september 2007,
 
Den Haag 
uur
 
Programma o.l.v.
H. Andriessen: Pezzo Festoso Mul: Missa "l'Homme desarme" Strategier: Salve Regina De Klerk: Laudate Deum Gounod: Messe Solennelle
 
 
Westerpark Operaproject
zondag, 01 juli 2007,
Paviljoen aan 't IJ 
Amsterdam 
uur
 
Programma o.l.v. Peter Schlamilch
Verdi: Nabucco
 
 
Con Brio Rondom Stravinsky
zondag, 20 mei 2007,
Het Concertgebouw 
Amsterdam 
15.00 uur
 
Programma o.l.v. Peter Biloen
E. Satie: Parade D. Milhaud: Eerste altvioolconcert R. Ford: PS4PT "altvioolconcert" (wereldpremiere) I. Stravinsky: Vuurvogel (suite 1945)
Susanne van Els - altviool
 
 
Begeleiding Toonkunstkoor Zeist
zondag, 17 december 2006,
Oosterkerk 
Zeist 
uur
 
Programma o.l.v. Danny Nootenboom
Handel: Der Messias (in de bewerking van Mozart KV572)
 
 
Salonconcert als in Mozarts tijd
zondag, 15 oktober 2006,
Felix Meritis 
Amsterdam 
uur
 
Programma o.l.v. Peter Biloen
Mozart: Ouverture Don Giovanni KV527 Mozart: Symfonie nr 35 (Haffner) KV385 Mozart: Pianoconcert nr 20 KV466 Mozart: Vioolconcert nr 5 KV219 Mozart: Zes Duitse dansen KV509
Clotilde Verwaerde - pianoforte Jeannine Caland - viool
 
 
Con Brio Authentiek
zondag, 09 april 2006,
Mozes en Aaronkerk 
Amsterdam 
uur
 
Programma o.l.v. Peter Biloen
Mozart: Grote Mis in C klein KV427
Marijje van Stralen - sopraan Bernard Loonen - tenor Pieter Hendriks - bas mmv Cappella Pro Cantibus
 
 
Con Brio aan 't IJ
zondag, 27 november 2005,
Muziekgebouw aan 't IJ 1
Amsterdam 
16.00 uur
 
Programma o.l.v. Peter Biloen
Igor Stravinsky: Symphonies d' instruments a vent
Philip. Glass: Vioolconcert
Dimitri D. Shostakovich: Vijfde Symfonie
Sonja van Beek - viool
 
 
Chaplin live in Tuschinski
zaterdag, 28 mei 2005,
Theater Tuschinski 
Amsterdam 
uur
 
Programma o.l.v. Peter Biloen
Chaplin: City Lights filmvoorstelling met levende begeleiding
 
 
Begeleiding Haga Cantara
woensdag, 04 mei 2005,
Elandkerk 
Den Haag 
uur
 
Programma o.l.v. Rene Verhoeff
Gorecki: Beatus Vir
 
 
zaterdag, 27 november 2004,
N.H.Kerk 
Broek in Waterland 
uur
 
Programma o.l.v. Peter Biloen
Mozart: Ouverture uit de Zauberflote Ives: The unanswered question Vivaldi: Concert in D-majeur voor 2 trompetten Schubert: Negende Symfonie (Achtste)
 
 
Begeleiding Musical Gang
woensdag, 13 oktober 2004,
Het Concertgebouw 
Amsterdam 
uur
 
Programma o.l.v. Rick Schoonbeek
 
 
Lustrumconcert 'Con Brio danst!'
zondag, 18 april 2004,
Het Concertgebouw 
Amsterdam 
uur
 
Programma o.l.v. Peter Biloen
Shostakovich: Ouverture Festivo Poulenc: Gloria Andriessen: Dances Ravel: La Valse
Marijje van Stralen - sopraan mmv VU-koor
 
 
Con Brio - Broek in Waterland
zondag, 16 november 2003,
Nederlands Hervormde Kerk  
Broek in Waterland 
15:00 uur
 
Programma o.l.v. Peter Biloen
Handel: Orgelconcert nr 4 en 5
Handel: Watermusic
Scarlatti/Ford: Five sonatas (bewerkt voor orkest)
Sweelinck: Mein Junges Leben
Respighi: Glu Ucelli
John Snijders - orgel
 
 
Begeleiding Westfries Mozartkoor
zondag, 02 november 2003,
Oosterkerk 
Hoorn 
uur
 
Programma o.l.v. Jetze Dubbelman / Peter Biloen
Haydn: Lente en Zomer uit Die Jahreszeiten Handel: Watermusic
 
 
Theatrale reprise premiere van Beethovens Achtste Symfonie
zondag, 18 mei 2003,
Beurs van Berlage 
Amsterdam 
15:00 uur
 
Programma o.l.v. Peter Biloen
Beethoven in Premiëre 1814
een theater concert in aanwezigheid van de componist

Beethoven: Zevende Symfonie
Beethoven: Achtste Symfonie
Beethoven: Wellington Sieg
regie: Pepijn Cladder
acteur: Leopold Witte
 
 
zondag, 17 november 2002,
N.H.Kerk 
Broek in Waterland 
uur
 
Programma o.l.v. Peter Biloen
Rossini: L'Italiana in Algeri Riley: In C Mozart: Praagse Symfonie KV504
 
 
Begeleiding Soli Deo Gloria
zaterdag, 02 november 2002,
 
Amersfoort 
uur
 
Programma o.l.v.
Poulenc: Gloria Puccini: Messe di Gloria Mozart: Praagse Symfonie KV504
 
 
Begeleiding Muziektheater Scala
zondag, 20 oktober 2002,
 
Alkmaar 
uur
 
Programma o.l.v. Peter Biloen
Stein-Harnick-Bock: Anatevka (musical)
 
 
zaterdag, 25 mei 2002,
Beurs van Berlage 
Amsterdam 
uur
 
Programma o.l.v. Peter Biloen
H. Andriessen: Ricercare Schumann: Symfonie nr 3 Berg: Vioolconcert
Tjeerd Top - viool
 
 
Franse meesters van de Melodie
zondag, 04 november 2001,
N.H.Kerk 
Broek in Waterland 
15:00 uur
 
Programma o.l.v. Peter Biloen
Albert Roussel: Le festin de l' Araigne
Francois Poulenc: Concert Champetre voor clavecimbel en orkest
Faure: Pelleas et Melissande
Gounod: Marche funebre d'une marionette
John Snijders
 
 
zondag, 06 mei 2001,
Concertgebouw 
Amsterdam 
uur
 
Programma o.l.v. Peter Biloen
Debussy: Prelude a l'apres midi d'une faune Schmitt: Legende voor altsaxofoon Mengelberg: Saxofoonconcert Schubert/Berio: Tiende Symfonie / Rendering L. Andriessen: De negen symfonien van Beethoven voor Promenadeorkest en ijscobel
Arno Bornkamp
 
 
Concert
zondag, 05 november 2000,
Petruskerk 687
Amsterdam - Sloterdijk 
14:30 uur
 
Programma o.l.v. Peter Biloen
Ludwig Beethoven: Eerste Symfonie
Joaquín Rodrigo: Concerto de Aranjuez Faure: Pelleas et Melissande Gounod: Marche funebre d'une marionette L.
Louis Andriessen: De negen symfonien van Beethoven voor Promenadeorkest en ijscobel
Zoran Duhic (gitaar)
 
 
"van Star Wars tot Brahms"
zondag, 02 april 2000,
Concertgebouw Amsterdam Grote Zaal 
Amsterdam 
14:15 uur
 
Programma o.l.v. Peter Biloen
m.m.v. VU Koor (o.l.v. Sam ten Velden)
John Williams: Starwars/Phantom Menace
Benjamin Britten: Gloriana - a capella
Ralph Vaughan Williams: Toward the unknown region
Johannes Brahms: Tweede Symfonie in d